

MB Labs: Ondernemen in de Zorg
21 november 2019 @ 18:30 - 22:00
| €12.50Ondernemen in de zorg
Wil jij als jonge zorgprofessional meer weten over ‘Ondernemen in de Zorg’? Kom dan op 21 november naar de thema-avond van Medical Business Labs bij ahti!
De avond wordt georganiseerd in samenwerking met het Amsterdam health & technology Institute (ahti). Ahti heeft tot doel om innovatie en ondernemerschap te stimuleren in de zorgsector. De missie van ahti is om gezondheid en de gezondheidszorg te verbeteren door medische kennis, data en technologie en gedragsinterventies te vertalen in producten en diensten voor de professional en de eindgebruiker.
Tijdens deze avond vertellen een adviseur, ondernemer en investeerder over hun ervaringen en delen ze waardevolle lessen. Zij nemen je mee in de wereld van ondernemen in zorg, de financiële kant hiervan en het realiseren van een innovatief idee. Aan het einde van elke sessie is er ruimte voor discussie en na afloop is er een gezellige borrel.
Praktische informatie
Wanneer: Donderdag 21 november 2019
Locatie: Ahti kantoor, Amsterdam
Kosten: €12,50
Programma
Tijd | Omschrijving |
---|---|
18.30 – 19:00 | Inloop met snack (geen avondmaaltijd) |
19:00 – 19:10 | Introductie Michiel Heidenrijk – Founder & Executive Director ahti |
19:10 – 19.45 | Innoveren in het zorgecosysteem – waarom is het zo moeilijk, en hoe kun je toch slagen? Jan Willem Kuenen – Senior Advisor bij Boston Consulting Group |
19:45 – 20:20 | De praktijk van het ondernemen in de zorg Igor Tulevski – CEO & founder van Cardiologie Centra Nederland |
20:20 – 20:35 | Pauze |
20:35 – 21:10 | Pitching your startup to venture capital Thijs Cohen Tervaert – Directeur INKEF Capital – early stage VC investor in healthcare and technology |
21:10 – 21:45 | Afsluitende borrel |
Korte omschrijving van het programma
#1 – Innoveren in het zorgecosysteem – waarom is het zo moeilijk, en hoe kun je toch slagen?
Ondernemen en innoveren in de zorg biedt ongekende mogelijkheden. Op sommige onderdelen gaat innovatie snel, zoals de ontwikkeling van nieuwe medicijnen. Op veel andere gebieden gaat het juist zeer langzaam of is het moeilijk om pilots op te schalen. Hierdoor is het voor sommige ondernemers een frustrerende sector. Hoe komt dat? En wat kun je er aan doen om wel te slagen?
#2 – De praktijk van het ondernemen in de zorg
Hoe ontstaat een idee, en hoe realiseer je je plan? Wat zijn de uitdagingen, valkuilen, risico’s, maar ook de leuke kanten van ondernemen in de zorg? En waarom is ondernemen in de zorg broodnodig?
#3 – Pitching your startup to venture capital
Wanneer kan financiering helpen om groei van startups te versnellen en innovaties sneller naar de markt te brengen?